Avukat

Özgün ACAR

EĞİTİM DURUMU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-HUKUK FAKÜLTESİ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-SOSYAL BİLİMLER (YÜKSEK LİSANS)

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ULUSLARARASI İLİŞKİLER

DENİZLİ ANADOLU LİSESİ

İŞ DENEYİMİ

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmasının akabinde Avukatlık stajını Denizli’de tamamlamış ve Av. Temmuz Mert TOPCAN ile birlikte ACAR&TOPCAN Hukuk Bürosunu kurmuştur.

UZMANLIK ALANLARI

Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Bankacılık Hukuku, İcra-İflas Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku

Avukat

Temmuz Mert TOPCAN

EĞİTİM DURUMU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-HUKUK FAKÜLTESİ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-SOSYAL BİLİMLER (YÜKSEK LİSANS)

DENİZLİ LÜTFİ EGE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

İŞ DENEYİMİ

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmasının akabinde Avukatlık stajını İstanbul’da tamamlamış ve Av. Özgün ACAR ile birlikte ACAR&TOPCAN Hukuk Bürosunu kurmuştur.

UZMANLIK ALANLARI

İcra-İflas Hukuku, Bankacılık ve Sermaye Piyasası, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku

Sadettin ACAR

1962 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde doğan Sadettin Acar, Çal Ticaret Meslek Lisesinden mezun olmuş ve Adliyede katip olarak memuriyet hayatına başlamıştır. Tavas, Acıpayam ve Bekilli gibi Denizli’nin çeşitli ilçelerinde görev yaptıktan sonra 1998 yılında Denizli Adliyesinde meslek hayatına devam etmiştir. Denizli Adliyesine gelmesiyle birlikte o zamanki ismiyle İcra Tetkik Merciinde katiplik yapan Sadettin Acar 2000’li yılların başından itibaren aynı mahkemede yazı işleri müdürü olmuş ve yaklaşık olarak 15 yıl müdürlük yaptığı İcra hukuk/ceza mahkemesindeki görevinden 2014 yılında emekli olarak ayrılmış ve ACAR&TOPCAN Hukuk Bürosu bünyesine İcra Takip koordinatörü olarak katılmıştır.

Destek Ekibi - Asistan

Sertap GÜNEY