ACAR&TOPCAN Hukuk Bürosu, Kurucu ortaklar Avukat Özgün ACAR ve Avukat Temmuz Mert TOPCAN önderliğinde Denizli ilinde kurulmuş olup geniş bir alanda hukuki faaliyet göstermektedir. ACAR&TOPCAN Hukuk bürosu, genç ve dinamik yapısı ile karşılaşılan hukuki ihtilaflarda etkin ve yaratıcı hukuki çözümlemeler sunarak farkındalık yaratmaktadır. Müvekkillerine yönelik Karşılıklı güven, gizlilik ve yüksek kaliteli hukuk hizmetini kendisine prensip edinen ACAR&TOPCAN Hukuk Bürosu özellikle içinde bulunduğu hukuk camiası içinde her geçen gün prestij kazanmakta ve saygınlığını arttırmaktadır.

Disiplinli ve özenli çalışma ortamı ile profesyonelliğin gerektirdiği ilkeler doğrultusunda faaliyet gösteren ortaklığımız hukuki destek gerektiren tüm konularda müvekkillerine hizmet vermektedir.

ACAR&TOPCAN Hukuk Bürosu, sahip olduğu disiplinli ve profesyonel çalışma prensibi ile günümüzde karşılaşılan hukuki ihtilaflarda pratik ve yaratıcı çözümlemeler ile kısa sürede sonuca gidecek çalışmalar gerçekleştirerek hem müvekkillerine yüksek kaliteli hizmet sunmayı hem de sahip olduğu hukuki ve teknolojik bilgi birikimini her geçen gün yükseltmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Tüm bu belirtilen ilkeler doğrultusunda kurumsal müvekkillerimize sağladığımız danışmanlık hizmetinin yanı sıra bireysel müvekkillerimize de başta İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Bankacılık Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Rekabet Hukuku, Leasing (Finansal Kiralama) Sözleşmesi, Eser Sözleşmeleri gibi geniş bir yelpazede hizmet sunulmaktadır.